PSKO 

Srebrny Żagiel Optimista

Termin: 31-07-2015 - 02-08-2015

kl. OPTIMIST B

M.c. Licencja Imie Nazwisko Klub Pkt.
1 8691JakubWiedeheftMKŻ Arka Gdynia 160
2 8477MikołajMerklerBAZA Mrągowo 159
3 7258IvoZachariasYK Stal Gdynia 158
4 9154KamilManowieckiYKP Gdynia 157
5 8693MaciejKarszniaKS Zatoka Puck 156
6 8699PrzemysławMachowski MKS DWÓJKA WARSZAWA 155
7 8343AmeliaDziąbaMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 154
8 7925FabianChodakUKŻ 7 Białystok 153
9 8177DominikPopielarzMKŻ Żnin 152
10 7676KacperWorekYK Stal Gdynia 151
11 8471JanGierzynskiKS Zatoka Puck 150
12 8356OskarPontoOPTI CWM GDYNIA 149
13 7592JuliaSchmidtOPTI CWM GDYNIA 148
14 8288MajaNiemiraYKP Gdynia 147
15 9197DawidGdaniecKS AZS AWFiS Gdańsk 146
16 8907JanKrawczykCHKŻ Chojnice 145
17 9238JoannaKiełczewskaJKW Poznań 144
18Brak nr licencjiDeletskiy Danil UKRAINA 143
19 9446PatrykChełkowskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 142
20 7992BoguszTłokMLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 141
21 9292AdamSokołowskiNauticus Yacht Club Olsztyn 140
22 8578MateuszGwóżdzYKP Gdynia 139
23 8674MarcelMontrymowiczKST Elektryk Grudziądz 138
24 8171PolaDzikYKP Gdynia 137
25 8687AnnaZroślakŻMKS Poznań 136
26 8043IgorLabochaTS Kuźnia Rybnik 135
27 7681WiktorRobaczewskiJUNGA Olsztyn 134
28 9937BartoszMiziewiczSKŻ SŁAWA 133
29 7855SzymonOleksiukWTW Warszawa 132
30 7822DawidGrajewskiMKŻ Arka Gdynia 131
31 9131FilipKurczewskiMKŻ Żnin 130
32 7546MajaSadowskaKN Lider Kraków 129
33 8250SzymonSzczechMOS SSW IŁAWA 128
34 7498MarcelSkazaKS Spójnia Warszawa 127
35 7591ZuzannaFigelOPTI CWM GDYNIA 126
36 8711IgorBarcikowskiNauticus Yacht Club Olsztyn 125
37 7831KlaraSobczakMKS Dwójka Warszawa 124
38 9183BartoszAndrzejakNauticus Yacht Club Olsztyn 123
39 7254LauraBanachBAZA Mrągowo 122
40 9935IwonaWysockaSKŻ SŁAWA 121
41 7898TomaszProcekKW LOK Garland Gliwice 120
42 8823MaciejPopłonykAZS Poznań 119
43 8146MariaPrus-GłowackaAZS Poznań 118
44 7870HannaKaczorTS Kuźnia Rybnik 117
45 8766LudwikGrzelakWTW Warszawa 116
46 8474PawełGerłachowskiYK Stal Gdynia 115
47 8317UKS Zalew Kielce 114
48 8254PatrykFurmanekSSW MOS Iława 113
49 8178JakubKorgaMKŻ Żnin 112
50 9309PawełKuszewskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 111
51 9424JanWitkowiakJKW Poznań 110
52 9362AdriannaSkrzeczUKS Barnim Goleniów 109
53 7723StanisławKonarzewskiKS AZS AWFiS Gdańsk 108
54 8594GilbertGuszczaUKŻ 7 Białystok 107
55 7002BartoszBojarskiKŻ VI-King Człuchów 106
56 8593KrystynaKiersnowskaUKŻ 7 Białystok 105
57 8529MaksymilianSzponerKS Zatoka Puck 104
58 8157AntoniPasichUKS Barnim Goleniów 103
59 8590ElizaMilewskaUKŻ 7 Białystok 102
60 7993JakubBruskiMLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 101
61 7930JakubChodakUKŻ 7 Białystok 100
62 8888Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 99
63 9029KorneliuszDębiakTKŻ Toruń 98
64 8314UKS Zalew Kielce 97
65 7074ZofiaDerwichWolsztyński Klub Żeglarski 96
66 7622ŻanetaBoninKŻ VI-King Człuchów 95
67 7943OlgaHanslikKW LOK Garland Gliwice 94
68 8688KrzysztofOlejnikJKW Poznań 93
69 7374EwaMazurUKS Opti Odra Wrocław 92
70 8431MikołajGóreckiKN Lider Kraków 91
71 9071JedrzejMarciniakJKW Poznań 90
72 8355AlexanderPontoOPTI CWM Gdynia 89
73 9072TomaszBendlewskiJKW Poznań 88
74 7562NataliaCiszekMKS Dwójka Warszawa 87
75 7897HannaOkularczykKW LOK Garland Gliwice 86
76 9448JoannaFabisiakMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 85
77 8854WiktorCiołkowskiOpteam Sailing Rzeszów 84
78 7937AleksandraMindakLKS Charzykowy 83
79 9175ZuzannaZasadaKS Zatoka Puck 82
80 8313UKS Zalew Kielce 81
81 9513UKS Zalew Kielce 80
82 9274JoannaCymermanMOSW CHOSZCZNO 79
83 8580OliwiaKrajewskaYKP Gdynia 78
84 9171WojciechKikmunterCHKŻ Chojnice 77
85 8694JuliaJędrasikJUNGA Olsztyn 76
86 9184RafałPogorzelskiNauticus Yacht Club Olsztyn 75
87 8138PolaWawrzyniakAZS Poznań 74
88 9523AleksandraRaukućNAUTICUS Olsztyn 73
89 9924DawidGoetzAZS Poznań 72
90 8579KacperGwóżdzYKP Gdynia 71
91 8704StefanMarciniakAZS Poznań 70
92 7550OliwiaOsadcowKN Lider Kraków 69
93 9427AntoniNazimekJKW Poznań 68
94 8342KonradDziąbaMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 67
95 9164EwaLewandowskaKS AZS AWFiS Gdańsk 66
96 7632MartaKoziełJacht Klub Koszalin 65
97 8942BartłomiejMierzwaKW LOK Garland Gliwice 64
98 9236MariaKonarzewskaKS AZS AWFiS Gdańsk 63
99 9495UKS Zalew Kielce 62
100 9106SzymonGąsiorowskiYK Stal Gdynia 61
101 8234PatrykKukowskiKS Zatoka Puck 60
102 7801MichałTerpiłowskiWTW Warszawa 59
103 9693MichałKoczorowskiAZS Poznań 58
104 8767KarolinaGałaWTW Warszawa 57
105 7393AleksanderPoterańskiMOS SSW IŁAWA 56
106 8719MikołajKsobichAZS Poznań 55
107 9993AntoniBorkowskiAZS Poznań 54
108 8184KorneliaDobaczewskaMKŻ Żnin 53
109 9670ApoloniaMalańskaKS AZS AWFiS Gdańsk 52
110 9069MaksymilianKalupaJKW Poznań 51
111 9174KordianKreftKS Zatoka Puck 50
112 8143MałgorzataStrzeszewskaAZS Poznań 49
113 6410ŁucjaWęglowskaUKS SILESIA Chełm Śląski 48
114 9511TomaszGajdaUKS Barnim Goleniów 47
115 7856KrystynaSzporUKS SILESIA Chełm Śląski 46
116 6904MichałTokarczykKW LOK Garland Gliwice 45
117 8163BartłomiejNowakJKW Poznań 44
118 8678TytusCzajkowskiKST Elektryk Grudziądz 43
119 8023ErnestRojekKS AZS AWFiS Gdańsk 42
120 8583MateuszGawlikMOSW CHOSZCZNO 41
121 8024IgnacyRojekKS AZS AWFiS Gdańsk 40
122 8864HelenaGrubbaKS Zatoka Puck 39
123 8140StanisławGrocholewskiAZS Poznań 38
124 8904PolaSchmidtOPTI CWM GDYNIA 37
125 8758LeonDuraWolsztyński Klub Żeglarski 36
126 9445JakubKlukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 35
127 9182MarcelWolętekNauticus Yacht Club Olsztyn 34
128 8708AleksanderHlebowiczNauticus Yacht Club Olsztyn 33
129 9280SzymonSzafranskiPKM LOK POZNAŃ 32
130 7073KatarzynaDerwichWolsztyński Klub Żeglarski 31
131 9761StanisławJanowiczKS AZS AWFiS Gdańsk 30
132 8962LiliannaLemkeOPTI CWM GDYNIA 29
133 8367GrzegorzBartoniekTS Kuźnia Rybnik 28
134 9009JakubJodłowskiKŻ VI-King Człuchów 27
135 9135KacperMłodzianowskiAZS Poznań 26
136 8812DominikaWerraMLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 25
137 9394Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 24
138 7721JakubReslerowskiWolsztyński Klub Żeglarski 23
139 9364OskarSawickiUKS Barnim Goleniów 22
140 9533RafałGórskiKS AZS AWFiS Gdańsk 21
141 9027TeresaMasztalerzTKŻ Toruń 20
142 8162MichałŚlusarczykJKW Poznań 19
143 8597AleksanderSzczygielskiKW LOK Garland Gliwice 18
144 9008JanMocugowskiKŻ VI-King Człuchów 17
145 9745Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 16
146 9539SzymonRosaŻMKS Poznań 15
147 9660Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 14
148 8141MaksymilianKruczyńskiAZS Poznań 13
149 8695NataliaAndrzejewskaAZS Poznań 12
150 7867ElżbietaSmyczekTS Kuźnia Rybnik 11
151 9310AnnaKazukiewiczMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 10
152 9125NinaŁypaczewskaKW LOK Garland Gliwice 9
153 10034JoannaLichwaKN Lider Kraków 8
154 9594AntoniLipinskiLKS Charzykowy 7
155 8589JakubBojczukUKŻ 7 Białystok 6
156 8809Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 5
157 8851Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 4
158 9112HugoSkupnikTS Kuźnia Rybnik 3
159 8028IgaMarciszTS Kuźnia 2
160 9522NataliaBurczyńskaNAUTICUS Olsztyn 1
161 9068MichałBiedalakJKW Poznań 1
162 9032AntoninaKuraszTKŻ Toruń 1
163 9665ŁukaszSmolakowskiUKS Opti Odra Wrocław 1
164 9947KarolinaJałoszyńskaKlub Żeglarski Nysa 1
165 1005Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
166 9971Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
167 9365DominikaSawickaUKS Barnim Goleniów 1
168 9759MartynaGrycukKS AZS AWFiS Gdańsk 1
169 9426HannaWiszniowskaJKW Poznań 1
170 9035HannaSadeckaTKŻ Toruń 1
171 8903ZofiaKucharskaOPTI CWM GDYNIA 1
172 9760NinaKowalskaKS AZS AWFiS Gdańsk 1
173 9762AlicjaTutkowskaYK Stal Gdynia 1
174 9447AmeliaPotejkoMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 1
175 8721MarekMazurUKS Opti Odra Wrocław 1
176 9939Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
177 9337StanisławMaikUKS BARNIM Goleniów 1
178 8368WiktorWojtasUKS SILESIA Chełm Śląski 1
179 10070DanutaWilskaKS AZS AWFiS Gdańsk 1
180 9393Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
181 9476LidiaJakubowskaKS Zatoka Puck 1
182 9537Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
183 9923SarahGoetzAZS Poznań 1
184 9025AntoniOsińskiTKŻ Toruń 1
185 9028OliwiaDrożynskaTKŻ Toruń 1
186 9936LeonMalcherSKŻ SŁAWA 1
187 9232IgorHaufaPKM LOK POZNAŃ 1
188 6903JakubKaplitaUKS SILESIA Chełm Śląski 1
189 8026JuliaKozubowiczTS Kuźnia Rybnik 1
190 9875MarcelSkubańskiKlub Żeglarski Nysa 1
191 9694AlicjaKoczorowskiAZS Poznań 1
192 9404Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
193 9896Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
194 10006SzymonSzykownyMLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 1
195 8697MarcinPietrzakWTW Warszawa 1
196 9655Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
197 9809NataliaZiółkowskaKS AZS AWFiS Gdańsk 1
198 9598JakubSzczepanskiLKS Charzykowy 1
199 9994Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
200 10050Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
201Brak nr licencjiFiszer Maja �LKS POZNA� 1
202 9312MikołajStropinskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 1
203 7717Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) 1
204Brak nr licencjiWitczak Anna �LKS POZNA� 1
205 9998GabrielaFajdaszKS Spójnia Warszawa 1
206Brak nr licencjiFiszer Bruno �LKS POZNA� 1
207 9611WiktoriaStachańskaMOSW CHOSZCZNO 1
208Brak nr licencji 1
209 9089ZuzannaRodzeńMKŻ Arka Gdynia 1
210 9613OliwiaSiedlewskaMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 1
© 2023 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet