M.c. | Licencja | Imie | Nazwisko | Klub | Pkt. |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5844 | Filip | Szmit | MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko | 43 |
2 | 8121 | Filip | Miłoszewski | UKS Barnim Goleniów | 41 |
3 | 6009 | Tytus | Butowski | YKP Gdynia | 39 |
4 | 5771 | Wiktor | Kaminski | YKP Gdynia | 37 |
5 | 7440 | Anna | Januszewska | YK Stal Gdynia | 36 |
6 | 7151 | Jakub | Gołębiowski | MOS SSW IŁAWA | 35 |
7 | 6402 | Paweł | Abramowicz | MKŻ Arka Gdynia | 34 |
8 | 6140 | Mikołaj | Chłopek | YKP Gdynia | 33 |
9 | 8469 | Sławomir | Kapałka | YKP Gdynia | 32 |
10 | 7300 | Igor | Kuczys | MKŻ Arka Gdynia | 31 |
11 | 7108 | Marcel | Misiaszek | UKS Barnim Goleniów | 30 |
12 | 7985 | Bartosz | Reiter | KS AZS AWFiS Gdańsk | 29 |
13 | 7472 | Tomasz | Misiak | JKW Poznań | 28 |
14 | 6883 | Marek | Rospond | YC PTTK Beskid Nowy Sącz | 27 |
15 | 8212 | Mateusz | Grzempa | CHKŻ Chojnice | 26 |
16 | 7132 | Mikołaj | Silny | MKŻ OPTI Kamień Pomorski | 25 |
17 | 6941 | Mateusz | Krasowski | MKS Dwójka Warszawa | 24 |
18 | 7724 | Kacper | Paszek | KS AZS AWFiS Gdańsk | 23 |
19 | 6726 | Michał | Krasodomski | YKP Gdynia | 22 |
20 | 7272 | Patryk | Kosmalski | CHKŻ Chojnice | 21 |
21 | 8158 | Wojciech | Łepkowski | KS Spójnia Warszawa | 20 |
22 | 6039 | Bartosz | Danowski | YK Stal Gdynia | 19 |
23 | 7471 | Oliwier | Urbański | JKW Poznań | 18 |
24 | 9163 | Tomasz | Lewandowski | KS AZS AWFiS Gdańsk | 17 |
25 | 6601 | Alicja | Spruch | MKS DWÓJKA WARSZAWA | 16 |
26 | 7640 | Iwo | Filipowicz | MKŻ Arka Gdynia | 15 |
27 | 7890 | Maksymilian | Cymerman | MOSW CHOSZCZNO | 14 |
28 | 7932 | Agnieszka | Pawłowska | LKS Charzykowy | 13 |
29 | 9064 | Szczepan | Damasiewicz | JKW Poznań | 12 |
30 | 8213 | Kacper | Żywiczka | CHKŻ Chojnice | 11 |
31 | 8953 | Juliusz | Hebel | BAZA Mrągowo | 10 |
32 | 7276 | Seweryn | Łangowski | LKS Charzykowy | 9 |
33 | 7572 | Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) | 8 | ||
34 | 7606 | Weronika | Jaroszek | MKŻ OPTI Kamień Pomorski | 7 |
35 | 8027 | Dominik | Śliwinski | YKP GDYNIA | 6 |
36 | 7384 | Tobiasz | Szymanek | MOS SSW IŁAWA | 5 |
37 | 8576 | Gracjan | Grzech | YKP Gdynia | 4 |
38 | 7936 | Laura | Szulc | CHKŻ Chojnice | 3 |
39 | 7292 | Sara | Florczyńska | JKW Poznań | 2 |
40 | 7556 | Jakub | Palanis | Centrum Sportów Wodnych "OPTY" Ustka | 1 |
41 | 6721 | Aleksandra | Soczyńska | YKP GDYNIA | 0 |
42 | 7643 | Natalia | Kuczys | MKŻ Arka Gdynia | 0 |
43 | 7462 | Kacper | Fabian | MKS Szkuner Myślibórz | 0 |
44 | 8652 | Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) | 0 | ||
45 | 7644 | Maciej | Lutynski | YKP Gdynia | 0 |
46 | 7561 | Zofia | Korsak | MKS Dwójka Warszawa | 0 |
47 | 6284 | Mateusz | Jankowski | KS Spójnia Warszawa | 0 |
48 | 8365 | Rafał | Szubert | ŻMKS Poznań | 0 |
49 | 6081 | Barbara | Dzik | YKP Gdynia | 0 |
50 | 9173 | Jakub | Kutarba | KS Zatoka Puck | 0 |
51 | 7630 | Gerard | Polaczyk | KŻ Mewa Poznań | 0 |
52 | 8866 | Gustaw | Ostojewski | KS Zatoka Puck | 0 |
53 | 6775 | Antoni | Sapijaszko | KS Spójnia Warszawa | 0 |
54 | 9192 | Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) | 0 | ||
55 | 7338 | Barbara | Mindak | LKS Charzykowy | 0 |
56 | 8075 | Zuzanna | Tarnawska | OPTI CWM GDYNIA | 0 |
57 | 7494 | Marianna | Damasiewicz | JKW Poznań | 0 |
58 | 7387 | Michalina | Jankowska | MOS SSW IŁAWA | 0 |
59 | 6767 | Gabriela | Czapska | KS Spójnia Warszawa | 0 |
60 | 6761 | Gabriela | Kulka | KS Spójnia Warszawa | 0 |
61 | 7589 | Paulina | Rakowska | OPTI CWM GDYNIA | 0 |
62 | 7001 | Krzysztof | Gurdak | KŻ Vi-King Człuchów | 0 |
63 | 7891 | Jakub | Cymerman | MOSW CHOSZCZNO | 0 |
64 | 7923 | Konstanty | Masłoch | LKS Charzykowy | 0 |
65 | 8210 | Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) | 0 | ||
66 | 7610 | Zuzanna | Dominikowska | MKŻ OPTI Kamień Pomorski | 0 |
67 | 7959 | Karolina | Żurek | KS AZS AWFiS Gdańsk | 0 |
68 | 7497 | Maksymilian | Burdziej | MKŻ OPTI Kamień Pomorski | 0 |
69 | 7744 | Sebastian | Czyż | Centrum sportów wodnych "OPTY" Ustka | 0 |
70 | 6594 | Krzysztof | Bykowski | MKŻ OPTI Kamień Pomorski | 0 |
71 | 8461 | Maciej | Graczykowski | CHKŻ Chojnice | 0 |
72 | 8700 | Łukasz | Machowski | MKS Dwójka Warszawa | 0 |
73 | 7594 | Jakub | Ławicki | OPTI CWM GDYNIA | 0 |
74 | 8012 | Jakub | Kazukiewicz | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | 0 |
75 | 8941 | Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) | 0 | ||
76 | 7853 | Antoni | Siwek | KS Spójnia Warszawa | 0 |
77 | 7464 | Wojciech | Antoniak | UKS Barnim Goleniów | 0 |
78 | 6298 | Karolina | Ignaciuk | KS Zatoka Puck | 0 |
79 | 8963 | Stanisław | Suchecki | UKS Barnim Goleniów | 0 |
80 | 7573 | Patryk | Sulkowski | MOS SSW IŁAWA | 0 |
81 | 8465 | Cezary | Sternicki | BAZA Mrągowo | 0 |
82 | 7609 | Anna | Marciniak | MKŻ OPTI Kamień Pomorski | 0 |
83 | 7390 | Jakub | Jurczak | MOS SSW IŁAWA | 0 |
84 | 6250 | Julia | Grabowska | YKP Gdynia | 0 |
85 | 7506 | Hubert | Polaczyk | KŻ Mewa Poznań | 0 |
86 | 6885 | Marcin | Jarczewski | MKS Dwójka Warszawa | 0 |
87 | 8249 | Alicja | Smolińska | MOS SSW IŁAWA | 0 |
88 | 7654 | Filip | Fajfer | KŻ Horn Kraków | 0 |
89 | 8663 | Mateusz | Sychowski | KS Zatoka Puck | 0 |
90 | 6533 | Natan | Hapanowicz | Ks Centrum Żeglarskie Szczecin | 0 |
91 | 7929 | Igor | Sadziński | KS Spójnia Warszawa | 0 |
92 | 6867 | Uzupełnij wszystkie dane na stronie PSKO (NR LICENCJI, IMIE, NAZWISKO, KLUB) | 0 | ||
93 | 7718 | Kacper | Jaskuła | SKŻ SŁAWA | 0 |
94 | 9642 | Kaja | Siwa | KŻ Horn Kraków | 0 |