SailingNet - Wyniki regat PSKO 

WYNIKI REGAT 2015

Nazwa regat Wyniki

XXV Śląski Puchar Optimista - Śląski OZŻ w Katowicach

17-04-2015 - 19-04-2015

Regaty Otwarcia Sezonu - LKS Charzykowy

18-04-2015 - 19-04-2015

Otwarte Mistrzostwa Polski LOK - Gliwice

25-04-2015 - 26-04-2015

II Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny Tarnobrzeg - Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

25-04-2015 - 26-04-2015

Puchar Zatoki Puck - KS Zatoka Puck

30-04-2015 - 02-05-2015

Regaty Konstytucyjne - CHKZ

01-05-2015 - 02-05-2015

Memoriał Ottona Weilanda - CHKZ

08-05-2015 - 10-05-2015

Puchar Prezydenta Miasta Torunia - UKŻ WIKING Toruń

16-05-2015 - 17-05-2015

Puchar o Puchar Starosty Iławskiego - MOS Iława

16-05-2015 - 17-05-2015

Inter-Puchar Zagłębia - JACHT KLUB POGORIA III

16-05-2015 - 17-05-2015

Puchar YKP Gdynia - YKP Gdynia

22-05-2015 - 24-05-2015

Puchar TKŻ - TKŻ Toruń

23-05-2015 - 24-05-2015

XXI Regaty Ekologiczne - KŻ Horn Kraków

23-05-2015 - 24-05-2015

Puchar Starosty Powiatu Chojnickiego - LKS Charzykowy

23-05-2015 - 24-05-2015

XX regaty żeglarskie o puchar prezydenta Ełku - UKS MOS EŁK

30-05-2015 - 31-05-2015

Puchar Warszawy - UKS Fir Warszawa

30-05-2015 - 31-05-2015

PUCHAR NYSY - Klub Żeglarski

30-05-2015 - 31-05-2015

Puchar SAFEGE - MKŻ Żnin

30-05-2015 - 31-05-2015

Eliminacja do OOM, ME i MŚ - Dziwnów

05-06-2015 - 07-06-2015

Puchar Burmistrza Pszczyny - UKŻ MORiS Pszczyna

05-06-2015 - 07-06-2015

Puchar Polski Zachodniej - Sławski Klub Żeglarski

06-06-2015 - 07-06-2015

Złoty Puchar Mazur - WTR Węgorzewo

12-06-2015 - 14-06-2015

XV Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej - UKS Szkwał Złocieniec

13-06-2015 - 14-06-2015

Regaty Nocy Œwiętojańskiej, O Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego - MLKS Krajna

13-06-2015 - 14-06-2015

Puchar Lata - NAUTICUS Olsztyn

20-06-2015 - 21-06-2015

Puchar Burmistrza Człuchowa - Klub Żeglarski VI-KING Człuchów

20-06-2015 - 21-06-2015

Puchar Polski Południowo - Zachodniej - UKS ŻEGLARZ, WrOZŻ

20-06-2015 - 21-06-2015

XVI Puchar Bydgoskiej Łuczniczki - Klub Sportowy “Zjednoczeni” Bydgoszcz

27-06-2015 - 28-06-2015

XLIV Regaty o Puchar Leonida Teligi - MKS Szkuner w Myœliborzu

27-06-2015 - 28-06-2015

Puchar Żubra - UKŻ 7 Białystok

27-06-2015 - 28-06-2015

Haribo Optimist Cup - KS Spójnia Warszawa

27-06-2015 - 28-06-2015

Puchar Lata - LKS Charzykowy

04-07-2015 - 05-07-2015

Puchar Trenerów - YKP Gdynia

10-07-2015 - 12-07-2015

Eliminacja do OOM - CHKZ

10-07-2015 - 12-07-2015

IV Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzeg - Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

18-07-2015 - 19-07-2015

Bałtycki Puchar Klas - Jacht Klub Koszalin

18-07-2015 - 19-07-2015

Puchar Mazur - MBSW Giżycko

25-07-2015 - 26-07-2015

Srebrny Żagiel Optimista - JKW

31-07-2015 - 02-08-2015

Puchar ENERGA CUP - FINAŁ - Energa / PZŻ

07-08-2015 - 09-08-2015

Chojnicki Złoty Konik Morski - CHKZ

08-08-2015 - 09-08-2015

REGATY ŒW.WAWRZYŃCA - MLKS Krajna

22-08-2015 - 23-08-2015

XXXI Regaty Pomarańczowe im. Mariana Skubija Mistrzostwa Gr. B - MOS Iława

27-08-2015 - 29-08-2015

Mistrzostwa Warszawy - UKS Fir Warszawa

05-09-2015 - 06-09-2015

Puchar LZS Charzykowy - LKS Charzykowy

05-09-2015 - 06-09-2015

Puchar Żnina - MKŻ Żnin

05-09-2015 - 06-09-2015

XXI Puchar Beskidów-INTERPUCHAR - UKS WIKING Zarzecze

05-09-2015 - 06-09-2015

Puchar Milito - AZS AWFiS Gdańsk i Optymiœci Gdańsk

05-09-2015 - 06-09-2015

Puchar Opti - Opti CWM Gdynia

11-09-2015 - 13-09-2015

Puchar Ziemii Goleniowskiej, III Mistrzostwa UKS Barnim Goleniów - UKS Barnim Goleniów

12-09-2015 - 13-09-2015

Puchar Komandora ChKŻ - CHKZ

12-09-2015 - 13-09-2015

Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - UKS Silesia Chełm Śląski

12-09-2015 - 13-09-2015

Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO - PSKO - Dziwnów

18-09-2015 - 20-09-2015

XVI regaty żeglarskie o puchar starosty powiatu ełckiego - UKS MOS EŁK

19-09-2015 - 20-09-2015

IX Mistrzostwa Kartuz - UKŻ Lamelka

19-09-2015 - 20-09-2015

IV Regaty Optysiowe - Klub Sportowy AQUA Włocławek

19-09-2015 - 20-09-2015

Puchar Wójta Gminy Człuchów - Klub Żeglarski VI-KING Człuchów

19-09-2015 - 20-09-2015

NAUTICUS CUP - NAUTICUS Olsztyn

26-09-2015 - 27-09-2015

Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Sądeckiej - Yacht Club PTTK

26-09-2015 - 27-09-2015

XVII Regaty im. Tadeusza Imbierowicza - Toruński OZŻ, KST Energa - Manekin Toruń Sekcja Żeglarska

26-09-2015 - 27-09-2015

Puchar Prezydenta Krakowa - KŻ Horn Kraków

03-10-2015 - 04-10-2015

Jesienny Puchar Gdyni - YKP Gdynia

03-10-2015 - 04-10-2015

Puchar Jesieni - CHKZ

10-10-2015 - 11-10-2015

II Jesienne Mistrzostwa Tarnobrzega - Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg

17-10-2015 - 18-10-2015

© 2017 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet

Ranking

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów na formularzu PSKO. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i widnieć na stronie PSKO z wypelnionymi polami:

  • Nr licencji
  • Imie i Nazwisko
  • Klub

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres lp.oksp@tkatnok